instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

Dark Blue Line

 

شرکت ایران روتاتیو به مدیریت خانواده اسفرجانی، شرکت پیشرو در ارائه راهکارهای چاپ و بسته‌بندی، مشاوره سرمایه‌گذاری و آموزش چاپ در ایران است. ارتقای آگاهی و توسعه در صنعت رسانه چاپ ایران، خط مشی ایران روتاتیو در تعریف استراتژی‌های بازرگانی و فروش می‌باشد. ما به واسطه سابقه و دانش تخصصی راهکارهای متناسب با شرایط اقتصادی و تجاری ایران را در برنامه‌های بلندمدت و آینده‌محور به مشتریان ارائه می‌دهیم. ما به عنوان بزرگ‌ترین مشاور سرمایه‌گذاری در صنعت رسانه چاپ ایران، همگام با گسترش بازار، خدمات خود را توسعه می‌دهیم. امروز ایران روتاتیو با برخورداری از نمایندگی‌های کمپانی‌های پیشروی جهانی در عرصه چاپ و ‌بسته‌بندی، نیازهای صنعتگران را در عرصه‌ای به وسعت چاپ افست، دیجیتال، فلکسوگرافی و روتوگراور پاسخگو است. در کنار نمایندگی انحصاری هایدلبرگ آلمان، کمپانی‌های مشهوری همچون گالوس، ریکو، چروتی، سوما، پلار، مستر ورک و هونر و چندین برند معتبر دیگر در حوزه ماشین‌آلات و همچنین برندهای بنامی همچون هایدلبرگ سفیرا، تزا، پلاناتول، جی اس، رادیور، ایپگسا، بوچر، پرفکت دات، سندون، تک اسلیو، رادوبلا، دستگاه‌های کنترل رنگ تکان و شماره‌زن‌های لایبینگر و چندین برند معتبر دیگر در حوزه مواد مصرفی و ملزومات، شرکای تجاری ایران روتاتیو در ارائه راهکارهای چاپ و بسته‌بندی روز دنیا با کیفیت و بهره‌وری ایده‌آل هستند.

شرکت ایران روتاتیو با توسعه فعالیت‌های خود، شرکت‌های زیرمجموعه‌ای را جهت تمرکز و ارتقای کیفی در خدمات تاسیس کرده است. مرکز آموزشی و نمایشگاهی PTEC برای برگزاری دوره‌های آموزشی، سمینارهای تخصصی و نمایش تکنولوژی، شرکت آوید تجارت دایا در امور بازرگانی و سفارشات خارجی برای تمامی صنایع و همچنین شرکت EBCT در آلمان نیز به عنوان مشاور تجارت بین‌المللی در صنعت چاپ و همچنین دیگر صنایع، زیرمجموعه تجاری گروه ایران روتاتیو هستند.

 

Building

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت